Hakkımızda

Rem İthalat ve İhracat şirketimiz yıllardır sektörde kazandıkları tecrübeyi, kurumsal bir yapıya dönüştürerek 2010 yılında kurulmuştur.

Tecrübeli ve eğitimli insan gücü ve dinamizmini, gelişmiş teknoloji ve modern yönetim sistemleri ile buluşturan Rem İthalat ve İhracat, kazandığı rekabet gücü ile geniş müşteri kitlesine hizmet sunmaktadır.

Şirketimiz, kalite ve müşteri memnuniyetini, yalnızca ulaşılacak bir hedef olarak değil, aynı zamanda sürekli gelişimin sağladığı bir süreç olarak ele almakta ve müşterilerini bu sürecin en önemli iş ortakları olarak değerlendirmektedir.

Vizyonumuz

Müşterilerin gereksinimlerini algılamak, müşterilerini doğru çözümlere yönlendirmek, talepleri taahhüt edilen süre içerisinde ve yüksek kalite standartlarında karşılamak konularında kendisinden beklenenleri yerine getirmekte olan Rem İthalat ve İhracat, geniş olanaklar ve sürekli gelişimi hedefleyen yapısı ile bundan sonra da bu yöndeki gelişmeleri takip edip, bünyesinde uygulamayı sürdürecektir.

Misyonumuz

Bilgi ve tecrübemizi güçlü işbirlikleri ve tecrübeli ekibimiz ile birleştirerek yeniliklere açık, global ve ticari gelişmeleri takip ederek müşterilerimize kaliteli hizmet sunmaktır.”]Öncelikle yurtiçi pazarında sektörü yönlendirebilecek, kaliteli ve uygun ürünleri müşterilerimize güler yüzlü ve zamanında teslim etmeyi kendine ilke edinmiştir. Personeli ile kendini sürekli geliştirmeye odaklanan ve pazarda öncü firma olma olarak müşterilerinin isteklerini daha hızlı ve çözüm odaklı karşılayabilen öncü kuruluşlar arasında yerini almıştır.